12lina (12lina) wrote,
12lina
12lina

Дещо про Арестовича. Читати уважно. Доречі, де зник Корчинский?

..."Так же присутствовавший на пресс-конференции заместитель председателя партии "Братство" Алексей Аристович сообщил собравшимся журналистам некоторые подробности происходившего в Киеве во время оранжевых событий. Но для начала он отметил, что первое, с чем они столкнулись по приезду в Москву, "это полная недооценка степени опасности угрозы "оранжевой чумы". Мы находились в самом эпицентре событий и на собственном опыте узнали, насколько неэффективным оказывается государство, насколько быстро оно способно рухнуть. Происходит стремительная замена архетипа иерархии на архетип сети. Сеть побеждает и это блестяще продемонстрировано украинскими событиями" - заявил Аристович. Так же он обратил внимание собравшихся на то, что "оранжевые не повторяются. И вы не думайте, что в России будет повторение - на Красной площади разобьют палатки - в России это невозможно. Это раньше сатана был князь мира сего, а сейчас это менеждер мира сего, который всё растворяет в пепсиколе" - подытожил Аристович,,,"
Тут http://evrazia.info/article/2231.

А ось ще:
Галина Приходько
I тепер от ще скажіть мені що ця людина не засланий козачок, а?Спочатку звав в автомайдан про який справжній автомайдан не в курсі. І коли Олексій Гриценко офіційно заявив що не в курсі

(Некто пан Орестович виступив від імені Автомайдан...у, не маючи на це жодного мандату від його учасників. Прошу нікого не реагувати на це. Будь які стратегічні питання ми вирішуємо спільно на зборах. Всі знають де. Пишу, бо пішло багато запитань.)

так одразу відредагував свій пост і тепер він ззиває всіх вже у свій штаб правда не ясно що робити - Допомагати ворогам знищити майдан?

-----

оновлено: той пост що на скріншоті, після того як одним із моїх читачів було шернути на його стіну - було видалено.

---

оновлено:

https://www.facebook.com/alexey.arestovich/posts/657705484293535?stream_ref=1

що і очікувалося нами , виправдовується і примазується хоч кудись. Чому свій штаб не організував ще хоча б місяць тому, а? чому зараз? чому з автомайданом в одній кімнаті? Поки Гриценко не підтвердить що вони з ним домовлялися не зміню своєї думки. Та навіть і тоді ї не зімню - бо як можна писати спочатку що шукають людей для автомайдану з ДОКУМЕНТАМИ, а потім для штабу океану? примазується хоча б десь щоб показат активінсть і влитися в діяльність?
Foto: І тепер от ще скажіть мені що ця людина не засланий козачок, а?Спочатку звав в автомайдан про який справжній автомайдан не в курсі. І коли Олексій Гриценко офіційно заявив що не в курсі (Некто пан Орестович виступив від імені Автомайдану, не маючи на це жодного мандату від його учасників. Прошу нікого не реагувати на це. Будь які стратегічні питання ми вирішуємо спільно на зборах. Всі знають де. Пишу, бо пішло багато запитань.) так одразу відредагував свій пост і тепер він ззиває всіх вже у свій штаб правда не ясно що робити - Допомагати ворогам знищити майдан?-----оновлено: той пост що на скріншоті, після того як одним із моїх читачів було шернути на його стіну - було видалено.---оновлено:https://www.facebook.com/alexey.arestovich/posts/657705484293535?stream_ref=1що і очікувалося нами , виправдовується і примазується хоч кудись. Чому свій штаб не організував ще хоча б місяць тому, а? чому зараз? чому з автомайданом в одній кімнаті? Поки Гриценко не підтвердить що вони з ним домовлялися не зміню своєї думки. Та навіть і тоді ї не зімню - бо як можна писати спочатку що шукають людей для автомайдану з ДОКУМЕНТАМИ, а потім для штабу океану? примазується хоча б десь щоб показат активінсть і влитися в діяльність?
Tags: майдан 2013, і жодна падла не втече
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments